Zarządzanie flotą samochodową

Firmowa flota samochodowa wymaga stałej obsługi serwisowej. Outsourcing w zarządzaniu flotą jest narzędziem stosowanym przez firmy od wielu lat. Cieszy się coraz większą popularnością, gdyż pozwala w sposób kompleksowy zarządzać flotą pojazdów bez angażowania pracowników oraz znacznie redukować koszty utrzymania floty samochodowej w firmie.

Zachęcamy do zapoznania się z obszarami obsługi flotowych samochodów.

OUTSOURCING W ZARZĄDZANIU FLOTĄ

Idee outsourcingu już w 1923 r. w sposób bardzo wymowny podsumował Henry Ford mówiąc, że:

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej
niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy
zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Henry Ford

Zarządzanie flotą - obszary

1

BIEŻĄCA OBSŁUGA – OPIEKUN FLOTY

Do Państwa dyspozycji rekomendujemy Opiekuna Floty. Jest on dostępny 7 dni w tygodniu 24h/dobę. Jego rolą jest doradztwo, pomoc w przypadku rozmaitych sytuacji związanych z Państwa firmową flotą samochodową. Wszelkie działania ze strony opiekuna floty poparte jest wiedzą, praktyką oraz świadomością zminimalizowania kosztów obsługi floty.

czytaj więcej
2

OBSŁUGA
TECHNICZNA - SERWISOWANIE Floty

Każdy flotowy pojazd bez względu na wiek i markę wymaga obsługi serwisowej. W oparciu o założenia wynikające z ustaleń wewnętrznych firmy, jak i wymogów producenta, tworzone są indywidualne plany obsługi serwisowej floty uwzględniające min. przeglądy rejestracyjne, techniczne, perforacji nadwozia.

czytaj więcej
3

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PROCESU
LIKWIDACJI SZKÓD

Będąc świadomi jak stresujące i czasochłonne dla użytkowników pojazdów firmowych są kolizje drogowe i szkody parkingowe, w oparciu o nasz program Sieciowej Obsługi Szkód zapewniamy pełne wsparcie w całym procesie ich likwidacji. W sieci współpracujących z nami serwisów samochodowych prowadzimy cały proces, wspieramy użytkownika na każdym jego etapie.

czytaj więcej
4

OFERTA UBEZPIECZENIOWA

Mając doświadczenie w zakresie likwidacji szkód oraz pełną wiedzę produktową dotyczącą ofert ubezpieczeniowych różnych Towarzystw doradzamy Państwu, negocjujemy i wspólnie wybieramy najlepszy produkt.

czytaj więcej
5

Serwis opon

Stan ogumienia,  jego sezonowa wymiana i przechowywanie są dwa razy w roku tematem bardzo gorącym. Szybko i sprawnie przebiegający proces jest niezwykle istotny z punktu widzenia organizacji pracy użytkowników oraz ich komfortu.

czytaj więcej
6

Doposażenie samochodu

W związku z rozmaitymi oczekiwaniami użytkowników oraz wymaganiami dotyczącymi wyposażenia pełnimy rolę doradczą. Celem naszych działań jest konfiguracja wyposażenia pojazdu odpowiadająca Państwa oczekiwaniom w najlepszej cenie.

czytaj więcej
7

Pomoc w sprzedaży pojazdów

W momencie podjęcia decyzji o wycofaniu pojazdu z użytkowania wspieramy Państwa w procesie sprzedaży. Mogą Państwo wymieniając swoją flotę zgłosić się do nas po ofertę odkupu pojazdów lub wycenę takiego pojazdu dostosowaną do obecnych trendów na rynku pojazdów używanych.

czytaj więcej
8

Polityka zakupów

Oferujemy wsparcie w tworzeniu polityki flotowej i doboru formy finansowania. Na Państwa życzenie koordynujemy proces zakupów.

czytaj więcej

Formularz kontaktowy