Kontakt

Bielsko Biała

ul. Warszawska 299
43-300 Bielsko-Biała

Tel: 694 445 513
m.pawlisz@autoboss.com.pl

Godziny otwarcia
pon. - pt. 7:30 - 19:00
sob. 8:00 - 14:00

mapa dojazdumapa dojazduFormularz kontaktowy

Chorzów

Drogowa Trasa Średnicowa 51
41-506 41-506 Chorzów

Tel: 728 877 969
b.felisiak@autoboss.com.pl

Godziny otwarcia
pon. - pt. 7:00 - 19:00
sob. 8:00 - 14:00

mapa dojazdumapa dojazduFormularz kontaktowy

woman.jpg

Magdalena Pawlisz
Kierownik ds. Obsługi Floty
m.pawlisz@autoboss.com.pl
tel: 694 445 513

man.jpg

Łukasz Franczyk
Koordynator BSC
l.franczyk@autoboss.com.pl
tel: 694 445 501

woman.jpg

Monika Rakoczy
Koordynator BSC
m.rakoczy@autoboss.com.pl
tel: 539 771 666

woman.jpg

Sandra Jankowska
Koordynator BSC
s.jankowska@autoboss.com.pl
tel: 32 349 49 64
tel: 881 948 963

man.jpg

Michał Budny
Koordynator BSC
m.budny@autoboss.com.pl
tel: 694 445 514

woman.jpg

Wioletta Szymańska
Koordynator BSC
w.szymanska@autoboss.com.pl

man.jpg

Bartosz Felisiak
Kierownik Obsługi Posprzedażnej Klientów Flotowych
b.felisiak@autoboss.com.pl
tel: 728 877 969

Formularz kontaktowy