Kontakt

Bielsko Biała

ul. Warszawska 299
43-300 Bielsko-Biała

Tel: 694 445 513
m.pawlisz@autoboss.com.pl

Godziny Otwarcia
pon. - pt. 7:30 - 19:00
sob. 8:00 - 14:00

mapa dojazdumapa dojazduFormularz kontaktowy

Chorzów

Drogowa Trasa Średnicowa 51
41-506 Chorzów

Tel: 728 841 176
m.mochocka@autoboss.com.pl

Godziny Otwarcia
pon. - pt. 7:00 - 19:00
sob. 8:00 - 14:00

mapa dojazdumapa dojazduFormularz kontaktowy

magdalena-pawlisz.jpg

Magdalena Pawlisz
Kierownik ds. Obsługi Floty
m.pawlisz@autoboss.com.pl
tel: 694 445 513

lukasz-franczyk.jpg

Łukasz Franczyk
Koordynator BSC
l.franczyk@autoboss.com.pl
tel: 694 445 501

MONIKA RAKOCZY.JPG

Monika Rakoczy
Koordynator BSC
m.rakoczy@autoboss.com.pl

malgorzata-mochocka.jpg

Małgorzata Mochocka
Kierownik Obsługi Posprzedażnej Klientów Flotowych
m.mochocka@autoboss.com.pl
tel: 728 841 176

EWA MAŁKIEWICZ.jpg

Ewa Małkiewicz
Koordynator ds. Obsługi Flotowej
e.malkiewicz@autoboss.com.pl
tel: 881 948 963

michal-budny.jpg

Michał Budny
Koordynator BSC
m.budny@autoboss.com.pl
tel: 694 445 514

WIOLETTA SZYMAŃSKA.JPG

Wioletta Szymańska
Koordynator BSC
w.szymanska@autoboss.com.pl

bartosz-felisiak.jpg

Bartosz Felisiak
Koordynator BSC
b.felisiak@autoboss.com.pl
tel: 728 877 969

Formularz kontaktowy